Kontakt/Reklamacije

LASER-PRODAJA D.O.O.

OIB: 00458191589

Adresa sjedišta:
Osječka 284
35 000 Slavonski Brod

IBAN: HR3823400091110708909
Banka: PBZ
Swift: PBZGHR2X

VELIKA GORICA

VELIKA GORICA

Sisačka 53,
10410 Velika Gorica

Tel.: 01/6226-304
E-mail: gorica@laser-zagreb.hr

RADNO VRIJEME

Pon-Pet: 07:00 – 17:30
Sub: 08:00 – 13:00
Ned: Zatvoreno

SLAVONSKI BROD

SLAVONSKI BROD

Osječka 284
35000 Slavonski Brod

Tel.: 035/411-196
E-mail: sl.brod@laser-zagreb.hr

RADNO VRIJEME

Pon-Pet: 08:00 – 17:30
Sub: 08:00 – 13:00
Ned: Zatvoreno

JANKOMIR

JANKOMIR

Samoborska cesta 151, Jankomir
10090 Zagreb

Tel.: 01/611-3908
E-mail: jankomir@laser-zagreb.hr

RADNO VRIJEME

Pon-Pet: 08:00 – 17:30
Sub: 08:00 – 13:00
Ned: Zatvoreno

ZAPREŠIĆ

ZAPREŠIĆ

Avenija hrvatskih branitelja 28
10290 Zaprešić

Tel.: 01/2345-893
E-mail: zapresic@laser-zagreb.hr

RADNO VRIJEME

Pon-Pet: 08:00 – 17:30
Sub: 08:00 – 13:00
Ned: Zatvoreno

SPLIT

SPLIT

Ulica Ivana Pavla II. 3,
21212 Kaštel Sućurac

Tel: 021/349-061
E-mail: split@laser-zagreb.hr

RADNO VRIJEME

Pon-Pet: 08:00 – 17:30
Sub: 08:00 – 13:00
Ned: Zatvoreno

OSIJEK

OSIJEK

Ulica borova 4
31000 Osijek

Tel.: 031/297-122
E-mail: osijek@laser-zagreb.hr

RADNO VRIJEME

Pon-Pet: 08:00 – 17:30
Sub: 08:00 – 13:00
Ned: Zatvoreno

SESVETE

SALON PVC STOLARIJE, LAMINATA I KERAMIKE

SESVETE

Kobiljačka 63
10360 Sesvete

Tel.: 01/6155-379
E-mail: sesvete@laser-zagreb.hr

RADNO VRIJEME

Pon-Pet: 08:00 – 17:30
Sub: 08:00 – 13:00
Ned: Zatvoreno

GORNJI STUPNIK

GORNJI STUPNIK

Gornjostupnička 9c
10 255 Gornji Stupnik

Tel.: 01/5508-840
E-mail: stupnik@laser-zagreb.hr

RADNO VRIJEME

Pon-Pet: 08:00 – 17:30
Sub: 08:00 – 13:00
Ned: Zatvoreno

SPLIT 2

SPLIT 2

Lovački put 1
21000 Split

Tel.: 021/636-811
E-mail: split2@laser-zagreb.hr

RADNO VRIJEME

Pon-Pet: 08:00 – 17:30
Sub: 08:00 – 13:00
Ned: Zatvoreno

ŠIBENIK

ŠIBENIK

Ražinska 1
22000 Brodarica

Tel: 022/448-304
E-mail: sibenik@laser-zagreb.hr

RADNO VRIJEME

Pon-Pet: 08:00 – 17:30
Sub: 08:00 – 13:00
Ned: Zatvoreno

VINKOVCI

VINKOVCI

Bana Jelačića 135a
32100 Vinkovci

Tel.: 032/450-225
E-mail: vinkovci@laser-zagreb.hr

RADNO VRIJEME

Pon-Pet: 08:00 – 17:30
Sub: 08:00 – 13:00
Ned: Zatvoreno

This website uses cookies and third party services. Settings Ok